Tło bannera

O Arche

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’
Kolekcja Arche to rewitalizowane hotele historyczne oraz hotele miejskie. Każdy z nich ma swoją historię, swój niepowtarzalny styl.
Bezpieczeństwo
Zapewnimy bezpieczeństwo każdej transakcji
Sieć roku 2021
Laureat nagrody SIEĆ ROKU 2021 w rankingu 7NAJ „Hotelarza”
Polska sieć hoteli
Grupa Arche to polska firma z polskim kapitałem
Grupa Arche

Grupa Arche

Grupa Arche jest właścicielem prężnie rozwijającej się sieci hoteli. Zostało to zauważone i docenione poprzez przyznanie nagrody SIEĆ ROKU 2021 w rankingu 7NAJ „Hotelarza”. Ze względu na fakt, iż każdy obiekt jest zupełnie inny, naszą sieć traktujemy jako unikatową kolekcję.

Prężnie rozwijająca się
sieć hoteli

GRUPA ARCHE powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajdują się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie, Osiedle Łamana we Włochach, Villa Vogla na Wilanowie, Osiedle Postępu 10 na Mokotowie w Warszawie oraz Osiedle Wybickiego w Ząbkach, wieloetapowe Osiedle Bema w Piasecznie, Osiedle Tobaco Park w Łodzi i wiele innych na terenie Warszawy i okolic. Łącznie wybudowano ponad 10000 domów i mieszkań.
Prężnie rozwijająca się</br>sieć hoteli

Hotele dla każdego

Obiekty z Kolekcji Arche cechują się wysokim zróżnicowaniem. Hotele w stolicy ulokowane są w pobliżu Lotniska Chopina. Na pobyty krótkoterminowe często decydują się tutaj przedstawiciele międzynarodowej sieci biznesowej. Oprócz hoteli miejskich Arche posiada duży wybór hoteli zabytkowych. Koszary Arche Hotel położony blisko Warszawy, Cukrownia Żnin, Pałac i Folwark w Łochówie, Zamek w Janowie Podlaskim, Dwór Uphagena w Gdańsku czy Hotel Tobaco w Łodzi to idealne miejsca do pobytów długoterminowych w rodzinnym gronie. 

W skład Grupy Arche wchodzą Restauracje Zaścianek oferujące smaczną, tradycyjną polską kuchnie. Zawsze świeżą, bez czekania.

1% przychodów ARCHE jest przekazywany na działalność FUNDACJI LENY GROCHOWSKIEJ, której głównym celem jest zapewnienie mieszkań repatriantom z Kazachstanu.    

Grupa Arche

Budujemy od 1991 roku

Do Grupy Arche należy również 19 hoteli. Hotele historyczne: Pałac i Folwark Łochów, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Koszary Góra Kalwaria, Cukrownia Żnin, Dwór Uphagena Arche Gdańsk oraz hotele miejskie, Arche Hotel Puławska Residence, Arche Hotel Krakowska, Arche Hotel Geologiczna, Arche Hotel Poloneza w Warszawie, Arche Hotel w Częstochowie, Arche Hotel we Wrocławiu, Pile, Lublinie i Siedlcach, Arche Residence w Łodzi. W 2021 roku została uruchomiona produkcja jednostek hotelowych na bazie kontenerów morskich, rozstawionych w różnych ciekawych miejscach w ramach hoteli rozproszonych pod marką Arche Siedlisko. Takie hotele już przyjmują Gości. W Ujmach w województwie świętokrzyskim, Piłce w województwie śląskim i Rogaczach w województwie podlaskim. Hotele istniejące i powstające też się zmieniają. Pojawiają się własne marki, takie jak Krainy Polskie i Kraina Zdrowia oraz Arche Podróże.
Oprócz tradycyjnej działalności hotelarskiej pełnią wiele innych funkcji. Są to lokalne centra dla społeczności, Centra Kultury - Arche Księgarnia, Arche Muzeum sKraj Kultur, przestrzenie do pracy biurowej, pokoje na długie pobyty, delikatesy z produktami regionalnymi.

Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach.

W ramach Grupy Arche funkcjonują dwie organizacje pożytku publicznego Stowarzyszenie Wspólnota Arche oraz Fundacja Leny Grochowskiej.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij