Nagrody money.pl rozdane

Nagrody money.pl rozdane

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’

Podczas gali finałowej Impact'22 nagrodzono najbardziej innowacyjne firmy i ludzi, którzy w nieschematyczny, otwarty i nowoczesny sposób patrzą na biznes i wyznaczają jego trendy.

Władysław Grochowski Prezes Zarządu Arche SA otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii Przedsiębiorca Roku.

Jak pisze redakcja money.pl Władysław Grochowski to jeden z najbardziej cenionych przedsiębiorców z branży nieruchomości. A po wojnie nie szukając poklasku ruszył z pomocą potrzebującym uchodźcom z Ukrainy zapewniając im schronienie w sieci Arche Hoteli.

Nominację otrzymał za pokazanie, jak biznes deweloperski może prowadzić działania odpowiedzialne społecznie i przy tym utrzymywać rentowność. 

To wyjątkowe wyróżnienie w takim towarzystwie. Na tę nagrodę zasługują pracownicy, ja bywam po prostu czasami prezesem. Mam świetny zespół. Potrafimy poruszać się w trudnych sytuacjach, które się zdarzają. Pandemia, wojna w Ukrainie - tego się nikt nie spodziewał. Gratuluję laureatom nagrody. Nie sądziłem, że to w ogóle możliwe” – mówił Władysław Grochowski.

Laureatów nagród wybrała kapituła złożona z prezesów największych polskich firm, doświadczonych managerów, a także przedstawicieli redakcji money.pl oraz Wirtualnej Polski.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij