Tło bannera

Kontakt

Hotele Arche
Centralny dział sprzedaży
i marketingu Arche Hoteli
Dział Sprzedaży
Lokali Inwestycyjnych
Pałac i Folwark Łochów

ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów

25 675 11 14
25 675 13 90
palacifolwarklochow@arche.pl

Arche Hotel Poloneza

ul. Poloneza 87, 02-826 Warszawa

22 670 99 80
535 534 897
recepcja@archehotelpoloneza.pl

Arche Hotel Geologiczna

ul. Geologiczna 4, 02-246 Warszawa

22 451 45 00
recepcja@archehotelgeologiczna.pl

Arche Hotel Wrocław

ul.Graniczna 183, 54-530 Wrocław

+48 71 306 75 70
reception@archehotelwroclaw.pl

Arche Hotel Piła

ul. Piłsudskiego 1, 64-920 Piła

67 306 72 00
recepcja@archehotelpila.pl

Zamek Janów Podlaski

ul. Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski

83 379 08 50
recepcja@zamekjanowpodlaski.pl

Arche Hotel Częstochowa

ul. Oleńki 20, 04-200 Częstochowa

34 34 74 074
530 388 477
sprzedaz@hotelczestochowa.com

Arche Hotel Lublin

ul. Zamojska 30, 20-102 Lublin

504 086 587
recepcja@archehotellublin.pl

Arche Hotel Siedlce
Arche Tobaco Łódź

ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź

42 207 07 07
rezerwacje@hoteltobaco.pl

Arche Koszary Góra Kalwaria

ul. Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria

22 375 90 35
koszary@arche.pl

Arche Hotel Krakowska

Al. Krakowska 237, 02-180 Warszawa

22 609 90 00
rezerwacje@archehotelkrakowska.pl

Cukrownia Żnin

ul. Kl. Janickiego 1, 88-400 Żnin

525 065 750
recepcja@cukrowniaznin.pl

Arche Dwór Uphagena Gdańsk

ul. Prof. Kieturakisa 1, 80-742 Gdańsk

58 506 55 90
recepcja@archedworuphagena.pl

Arche Hotel Puławska Residence
Kamil Maciąg

Dyrektor Centralnego Działu
Sprzedaży i Marketingu


kmaciag@arche.pl 

Paulina Czerwińska

Sales Manager, Centralny Dział Sprzedaży 
konferencje, bankiety, integracje

 

531 279 368
pczerwinska@arche.pl

 

Przemysław Nowak

Sales Manager, Centralny Dział Sprzedaży 
umowy korporacyjne, grupy turystyczne


570 593 557
przemyslawnowak@arche.pl

 

Kontakt dla mediów
Sprzedaż pokoi hotelowych w Systemie Arche i lokali usługowych

ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
500 068 069

Magdalena Sidorowicz

Dyrektor Działu Sprzedaży Systemu Arche
536 862 661
22 319 80 85
msidorowicz@arche.pl

Artur Sotomski

Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
570 850 219
22 319 80 85
asotomski@arche.pl

Andrzej Wojtaszewski

Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
501 131 946
22 319 80 85
awojtaszewski@arche.pl

Robert Pelchner

Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
Biuro Hotel Poloneza, ul. Poloneza 87 Warszawa
535 457 973
rpelchner@arche.pl

Marta Malinowska

Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
536 453 276
mmalinowska@arche.pl

Adam Molasy

Specjalista ds. Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
504 133 144
amolasy@arche.pl

Agnieszka Banaszkiewicz

Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
531 486 215
abanaszkiewicz@arche.pl

Krystyna Sochoń

Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
537 863 840
ksochon@arche.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij