Tło bannera

Zainwestuj w Arche kup pokój i zarabiaj

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’
  1. Strona główna
  2. Zainwestuj w Arche
z całości przychodu hotelu

czerp zyski

Ideą Systemu Arche jest uzyskiwanie comiesięcznych zysków z najmu pokoi hotelowych i sprzedaży hotelowej wraz ze spodziewanym, w długoterminowej perspektywie, wzrostem wartości nieruchomości.
Zakup pokoi hotelowych to znakomita alternatywa inwestowania w mieszkania lub lokale usługowe na wynajem.
Jest to pomysł zarówno na dywersyfikację kapitału, a jednocześnie możliwość wykorzystania pokoi hotelowych przez Właścicieli w dowolnym czasie.

 

warto inwestować w sprawdzoną

polską markę

Można spędzić urlop w Polsce w swoim hotelu, a jednocześnie czerpać w tym czasie zyski z jego najmu! A dodatkowo być patriotą i wspierać lokalny biznes, ratować polskie zabytki i korzystać z najlepszych ofert wypoczynkowych.

poznaj naszą ofertę, zainwestuj i

zarabiaj

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij