Tło bannera

Cukrownia bez lukru Media o nas: magazyn Vogue

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’
  1. Strona główna
  2. Cukrownia bez lukru
W największym magazynie modowym Vogue o rewitalizacji Cukrowni Żnin
XIX-wieczna fabryka
Miejsce z historią
35 hektarów przestrzeni
Niezwykłe obiekty
Niespotykany klimat
Historia łączy się z nowoczesnością

Zrewitalizowana Cukrownia Żnin

Architekci Katarzyna i Piotr Grochowscy są parą w życiu prywatnym i zawodowym, razem pracują dla sieci Arche, która specjalizuje się w rewitalizowaniu zabytkowych obiektów. Ich najnowszy ukończony obiekt to Cukrownia Żnin – pełne uroku miejsce na mapie ambitnej turystyki industrialnej.
Kiedy tu przyjechali, zastali kompletną ruinę, budynek przeznaczony do rozbiórki. W okolicy był tylko jeden hotel robotniczy, w którym w dodatku trudno było znaleźć wolne miejsce. Katarzyna, która wcześniej projektowała hotelowe wnętrza w zabytkowych pałacach, była lekko przerażona, nie czuła tego miejsca.
Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij