Noc muzeów w Hotelu Tobaco

Noc muzeów w Hotelu Tobaco

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’

Termin: 14 maja 2022 r., godz. 19:15
Tytuł wystawy: Moja Przestrzeń
Autorka: Magdalena Jakubiec - Cichańska

Od kilku lat prowadzi profil na Instagramie Perły w Wielkim Mieście. Pokazuje barwne, kreatywne kobiety dojrzałe stara się udowadniać, że wiek to tylko cyfra i warto jest iść za marzeniami. Być sobą w każdej chwili życia. Podąża za swoimi marzeniami motywując inne kobiety. Kilka lat temu zaczęła robić biżuterię, potem stanęła przed sztalugami i motywowana przez inną dojrzałą kobietę zaczęłam malować. Lubi eksperymentować. Lubi poznawać ludzi, lubi rozmawiać. Życie jest sztuką a sztuka jest jej życiem.

Autorka o wystawie: Całkiem niedawno odważyłam się przelać moje emocje na płótno. Uwielbiam kolory i to one są moja inspiracja. Łączenie barw, faktur czasem bardzo oczywiste a czasem zupełnie nieprzewidywalne. Eksperymentuje z własna wyobraźnia ale lubię uczyć się nowych technik. Tak np było w przypadku obrazów z papieru czerpanego. To zupełnie nowa dla mnie technika. Niezwykła, wciągająca. Kto wie, czego jeszcze spróbuje? Inspirują mnie inni artyści i nowo poznawani ludzie. Lubię doświadczać.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij