Kulturalna Majówka w Zamku Janów Podlaski

Kulturalna Majówka w Zamku Janów Podlaski

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’

Pełna wrażeń!
To będzie naprawdę dłuuugi weekend majowy pełen niezapomnianych atrakcji

Zaczynamy 1 maja

IX JARMARKIEM ARTSTYCZNO-HISTORYCZNYM dla wszystkich chętnych, chcących odwiedzić serce Południowego Podlasia. Zachęcamy do poznania tradycji ludowych i odkrywania razem z nami jego najpiękniejszych uroków i smaków. W trakcie jarmarku:

  • wystawy lokalnych rzemieślników i artystów;
  • występy zespołów ludowych;
  • pokaz jazdy konnej w strojach arabskich;
  • zamki dmuchane dla dzieci;
  • konkursy przyrodnicze dla całej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

2 maja organizujemy

Rodzinną wycieczkę rowerową z okazji Dnia Flagi Narodowej po terenach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu na trasie Janów Podlaski-Gnojno, połączoną z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. 
Z okazji święta narodowego zapraszamy na KONCERT „BIAŁO-CZERWONA – NIEBIESKO ŻÓŁTEJ”. Wystąpi światowej sławy wirtuoz skrzypiec VADIM BRODSKI, flecistka Margherita Brodski oraz pianista Bartłomiej Wezner. Wstęp dla gości hotelowych bezpłatny, dla osób z zewnątrz bilety cegiełki od 30 zł/os. W trakcie koncertu odbędzie się aukcja obrazów Fundacji Leny Grochowskiej, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz organizacji pomocy uchodźcom z Ukrainy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 maja

odbędą się obchody Święta Konstytucji. Tego dnia będzie można zwiedzać Zamek i usłyszeć o losach Janowa Podlaskiego z ust niepowtarzalnego przewodnika- Biskupa Adama Naruszewicza- który niegdyś w Zamku pisał tezy  do Konstytucji RP. 
W ramach pakietu KOLOROWA MAJÓWKA naładujecie się pozytywną energią podczas 3 dniowego pobytu w luksusowych pokojach ze śniadaniami i obiadokolacjami. Wieczorem odbędzie się koncert z muzyką na żywo, zaśpiewa zwycięzca telewizyjnego talent show- All together now Śpiewajmy razem- Mateusz Łopaciuk. Goście będą mogli przejechać się wozem drabiniastym z lokalnym gawędziarzem oraz spędzić miło czas przy ognisku piekąc kiełbaski. A dla dzieci przygotowaliśmy bal przebierańców- dajcie się porwać szalonym tańcom i zabawom. Ponadto zachęcamy do codziennych spacerów z kijami nordic walking po Ścieżce Zmysłów lub do przejażdżek rowerowych po okolicy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij