Tło bannera

Z historią w tle Cukrownia Żnin

Wybierz
Warszawa i okolice Arche Hotel Poloneza Arche Hotel Geologiczna Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Puławska Residence Arche Koszary Góra Kalwaria Pałac Łochów Folwark Łochów Pozostałe miasta Arche Cukrownia Żnin Zamek Janów Podlaski Arche Tobaco Łódź Arche Hotel Piła Arche Dwór Uphagena Gdańsk Arche Hotel Częstochowa Arche Hotel Wrocław Arche Hotel Lublin Arche Hotel Siedlce Arche Residence Łódź
23 maj 22’
24 maj 22’
  1. Strona główna
  2. Z historią w tle - Cukrownia Żnin
Cukrownia Żnin jest jak prawdziwe miasto w mieście. Obiekt, w którym odnajdziesz i ducha dawnej fabryki, i historyczne pamiątki, i nowoczesne rozwiązania, które tworzą klimat sprzyjający relaksowi. Przestrzeń wypoczynku i spotkań, pełna ciekawych miejsc do odkrycia i niezwykłych smaków do kosztowania. 
XIX-wieczna fabryka
Miejsce z historią
35 hektarów przestrzeni
Niezwykłe obiekty
Niespotykany klimat
Historia łączy się z nowoczesnością

EU Prize for Contemporary Architecture

Cukrownia Żnin nominowana do EU Mies Award 2022, najważniejszej europejskiej nagrody architektonicznej!
Miasto w mieście

Miasto w mieście

Cukrownia Żnin to 35 hektarów przestrzeni, na której odrestaurowaliśmy budynki XIX-wiecznej fabryki, dając jej drugie życie w postaci centrum konferencyjno-wypoczynkowego. Tworzyliśmy je w oparciu o ideę „miasta w mieście”. Dlatego w tej postindustrialnej enklawie nad brzegiem jeziora znajdziesz wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu, m.in.: dwa budynki hotelowe, sale konferencyjne, restauracje, bary, własny browar, kino, SPA czy park wodny.

Park industrialny z misją

Cukrownia Żnin to dzisiaj Park industrialny, który realizuje również misję przywrócenia tego terenu lokalnej społeczności. Doceniła to „Rzeczpospolita”, przyznając nam nagrodę REAL ESTATE IMPACTOR 2020: za uratowanie cukrowni, stworzenie miejsc pracy oraz ciekawej oferty rozrywkowej.
Park industrialny z misją
Niezwykłe detale

Niezwykłe detale

Stworzyliśmy miejsce nietuzinkowe, w którym wypoczniesz, zrelaksujesz się i odkryjesz ciekawe pofabryczne detale. Nie musisz trzymać się sztywnych ram. Być może na spotkanie z przyjaciółmi dotrzesz gigantyczną zjeżdżalnią, zaczynającą się na czwartym piętrze w budynku Fabryka I?
Udany wypoczynek

Niezapomniane doświadczenie

Wypoczynek w niezwykłym otoczeniu, w świetnej lokalizacji, nad jeziorem, w komfortowych pokojach – w Cukrowni Żnin dbamy o to, aby spełnić oczekiwania naszych Gości. Oczekiwania, które nie ograniczają się tylko do wygodnego noclegu i doskonałej kuchni. Stworzyliśmy miejsce, w którym pobyt jest prawdziwą przygodą, niezapomnianym doświadczeniem, połączeniem odkrywania historii dawnej fabryki i współczesnych smaków. Zrelaksujesz się tu w parku wodnym, odprężysz w doskonałym SPA lub na łonie natury, nad przepięknym jeziorem, na przykład w nietypowych kontenerach. Wypoczynek niejedno ma imię…

Laboratorium rozrywki

Tworząc „miasto w mieście” zadbaliśmy także o strefę rozrywki, wierząc, że każdy potrzebuje czasem chwili wytchnienia. Znajdziesz tu przestrzeń do uprawiania sportów wodnych – na basenie lub na jeziorze. Odkryjesz ducha rywalizacji w naszej kręgielni, obejrzysz film w Burakinie – sali kinowej mieszczącej się w… silosie. Skosztujesz warzonych na miejscu piw albo doskonałej kuchni naszych restauracji. W naszym mieście nie można się nudzić.  
Laboratorium rozrywki
Kombinat kultury

Kombinat kultury

Niepowtarzalny klimat dawnej fabryki cukru, stylowe przestrzenie z częściowo zachowanymi elementami starego zakładu i nowoczesnym wyposażeniem sprzyjają organizacji zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń kulturalnych: koncertów, występów kabaretów, spektakli teatralnych, itd.

Smaki fabryki cukru

Poznaj naszą wyjątkową ofertę kulinarną: kilka doskonałych restauracji, własny browar, siedem stylowych barów i kawiarni – zarówno całorocznych, jak i sezonowych. Skosztuj wybornych propozycji kulinarnych i przekonaj się, że w Cukrowni Żnin króluje nie tylko słodki, ale wszystkie smaki.
Smaki fabryki cukru
Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij